Naprawa instalacji elektrycznych

Na wstępie dziękuję wszystkim Chałturnikom i tym, którzy określają się jako Złota Rączka. Zadziwiające, jak jeden majster może podjąć się wielu prac, od malowania po elektrykę, umie zrobić wszystko - nie mając przy tym fachowej wiedzy i specjalistycznego doświadczenia? Panowie, jako specjalista elektryk, to właśnie dzięki Waszemu niechlujstwu w dziedzinie instalacji elektrycznych zawdzięczam wiele pracy.


"Nie jest sztuką podłączyć gniazdko czy zrobić oświetlenie. Sztuką jest zrobić to tak, żeby służyło długo i było bezpieczne w eksploatacji"

elektryk, mgr inż. Tomasz Zdanowski

Naprawy elektryczne Białystok

Każda usterka elektryczna to dla użytkownika oczywiście przykre doświadczenie. Natomiast usuwanie awarii niesie pewne dydaktyczne korzyści dla instalatora. Z perspektywy lat muszę stwierdzić, że interwencje i związane z nimi naprawy elektryki stanowią cenne źródło mojego doświadczenia. Można realnie przekonać się, jakie niebezpieczeństwo wraz z upływem czasu może spowodować niechlujstwo, brak staranności i pośpiech osoby montującej gniazdka i oświetlenie.

Instalator elektryki z doświadczeniem

Jako specjalista jestem przekonany, że wykonawstwem usług elektrycznych powinien zajmować się elektryk z uprawnieniami, a nie "złota rączka". Choć cenię fachowców, którzy potrafią zrobić wszystko, to bardzo często "robić wszystko" - oznacza niestety brak specjalizacji i związanego z nią doświadczenia zawodowego. 

W swojej karierze naoglądałem się wiele dzieł takich Chałturników. Naprawiałem negatywne ślady, które po sobie zostawili - w postaci niepoprawnie działającego oświetlenia, niedokręconych, nieizolowanych, spalonych przewodów. Jeśli już Pan, który zna się na wszystkim, podejmuje się zadania, to powinien brać całkowitą odpowiedzialność za swoją pracę. Najczęściej niestety zdarza się tak, że po wykonanej pracy taki majster dosłownie "zmywa się", nie odbierając telefonu od klienta z prośbą o pomoc...Naprawa gniazdek elektrycznych Białystok

Chałturnictwo nie popłaca: efekt uboczny to spalone (na szczęście tylko) gniazdo elektryczne i zepsuta lodówka. Brak staranności i doświadczenia wcześniej czy później wyjdzie na jaw...
Comments