Aktualności‎ > ‎

Zaplanuj inwestycję elektryczną już dziś

opublikowane: 22 lut 2012, 08:39 przez Tomasz Zdanowski   [ zaktualizowane 9 sie 2016, 03:27 przez h e l i o FOMAS Tomasz Zdanowski ]

Zaplanuj swoje inwestycje związane z elektryką i systemami zabezpieczeń już dziś. W zależności od skali inwestycji oferujemy Państwu 10% - 20% rabatu od cen rynkowych na nasze usługi elektryczne. Ponadto proponujemy zakup za naszym pośrednictwem materiałów elektrycznych renomowanych firm po atrakcyjnych cenach (posiadamy zniżki w hurtowniach elektrotechnicznych oraz w hurtowniach sprzedających systemy zabezpieczeń). Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, proponujemy już teraz zarezerwować termin wykonania prac. 

Oto główne korzyści, wynikające z wczesnego zamówienia naszych usług elektrycznych:
  • przy zamówieniu którejkolwiek z naszych usług elektrycznych "przed sezonem", otrzymają Państwo na nią 15% rabatu od cen rynkowych w naszym województwie;
  • wcześniejsza rezerwacja terminu wykonania prac, pozwoli zaplanować inwestycję na dogodny Państwu termin, dzięki czemu będziemy mogli lepiej dopasować się do Państwa oczekiwań związanych z terminem inwestycji; 
  • wcześniejsze zaplanowanie wykonania instalacji elektrycznej, pozwoli uniknąć presji czasu, gorączkowych prac, umożliwi rozsądne zaprojektowanie instalacji, wprowadzenie ewentualnych zmian, nowych pomysłów; my zaś z prawdziwą pasją pomożemy dostosować wszystkie instalacje do Państwa potrzeb, poprawić ergonomię i sprawić, że dzięki naszemu doradztwu i usługom, Państwa wymarzony dom stanie się prawdziwym azylem spokoju, ogniskiem rodzinnego ciepła i radości, a biznes zaś - będzie skutecznie zabezpieczony, stabilny, a zastosowane rozwiązania będą energooszczędne.

Rezerwacja terminu jest oczywiście bezpłatna. Przed każdą instalacją wykonujemy darmowy projekt elektryczny, co stanowi bazę do rozwijania pomysłów oraz pozwala zoptymalizować koszty i zużycie materiałów.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług elektrycznych, a w nadchodzącym sezonie, życzymy Państwu udanych remontów i inwestycji!

Instalacje elektryczne - układanie przewodów

Dodatkowo po wykonaniu prac, każdy Klient otrzymuje od nas gratis dokumentację powykonawczą (wideo-fotograficzna dokumentacja rozprowadzenia przewodów i kabli, schematy elektryczne, opis rozdzielnicy elektrycznej).

Kalendarz inwestycji 2016

Dodany gadżet nie jest prawidłowy
Comments