Elektryk Białystok

Poznaj mnie bliżej: elektryk z Białegostoku, któremu zamierzasz zlecić prace elektryczne. Znajdziesz tu kilka słów o mnie i firmie h e l i o FOMAS, której jestem właścicielem i głównym inżynierem. Instalacje elektryczne zakładam samodzielnie od 2010 r.


Używam jedynie sprawdzonych i certyfikowanych materiałów elektrycznych, renomowanych polskich i zachodnich producentów. Za wykonane usługi elektryczne biorę pełną odpowiedzialność.Doświadczenie

Bezcenne nauki mojego ojca

Od dzieciństwa przypatrywałem się jak ojciec majstrował, lutował. To niekwestionowany nr 1 wśród fachowców, z którymi miałem styczność. Mimo dojrzałego już wieku, potrafi zrobić właściwie wszystko. Ale prawdziwy potencjał drzemie w jego pomysłach i inżynierskich rozwiązaniach. Do dziś są one źródłem moich inspiracji i podziwu!

TVP

Dużo praktyki wyniosłem pracując w firmie  Sławomira Jurczuka. Prawdę mówiąc do dziś nie znam chyba lepszego fachowca, który bardziej biegle znał by elektroniczne systemy zabezpieczeń, alarmy. Nie mogę zapomnieć również o Macieju Adamowskim. To rasowy, surowy inżynier, prawdziwa "złotą rączka". Praca w towarzystwie tych gości zaszczepiła we mnie 

Biatel S.A.

To tu rozpocząłem swoje pierwsze doświadczenie zawodowe: łączyłem pierwsze kable, robiłem zwarcia. Była to jedna z pierwszych, dużych, białostockich firm zajmujących się szerokopasmowym dostępem do internetu, teletechniką, światłowodami i nowoczesną telekomunikacją. Już podczas studiów, dzięki uprzejmości jednego z dyrektorów, Jurka Romaniuka, który zauważył mój potencjał, zacząłem pracować zawodowo - będąc jednocześnie na studiach dziennych!

Rozwój osobisty - edukacja

Co dała mi szkoła. O zdolnościach zawodowych oczywiście nie decyduje ilość ukończonych szkół i kursów, a raczej siła rozwiązywania trudnych zadań . Z politechniki najbardziej cenię zdobytą umiejętność logicznego myślenia, przewidywania i zapobiegania trudności. Zakodowałem sobie maksymę,  powtarzaną przez kilku moich profesorów:

"papier wytrzyma wszystko, co innego praktyczna realizacja".
 

Politechnika  Łódzka, Technologie Optoelektroniki

Studia podyplomowe,
 

Politechnika Białostocka, Wydział elektryczny

kierunek Elektronika i Telekomunikacja
Moi nauczyciele byli nie tylko teoretykami, ale i praktykami. Najbardziej cenię wykładowców, którzy nauczyli mnie logicznego myślenia (dr inż. Jarosław Makal). 

Comments